Блоги
Admin

РЕФОРМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я У ФОКУСІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДОНОДА    03.08.2011

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, сім'ї, материнства і дитинства Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації запускає блог на тему реформування охорони здоров’я на Донеччині. Основною метою ресурсу є інформування громади регіону щодо реалізації реформи. Блог складається з кількох розділів:

• Головна сторінка, з актуальними новинами з сфери реформи охорони здоров’я.

• Думки експертів, з судженнями провідних фахівців щодо реалізації, перспектив та загроз реформування.

• Законопроекти та нормативна база, де можна дізнатись про законопроекти та нормативні акти, які безпосередньо регламентують реформу охорони здоров’я як на національному, так і на регіональному рівнях.

Блог створений у рамках проекту "Реформа охорони здоров'я: ризики та реальність", який розроблений та впроваджується постійною комісією з питань охорони здоров'я, сім'ї, материнства і дитинства Громадської ради при ДонОДА.

Основною метою проекту є формування у громади, практичних лікарів та організаторів охорони здоров’я чіткого розуміння механізму, необхідності та результатів проведення реформи охорони здоров'я та узагальнення напрямків реорганізації медичної галузі на основі науково-об?рунтованого підходу з залученням фахівців та ТОР-менеджерів охорони здоров'я в межах діючого правового поля України.

Члени Постійної комісії будуть вдячні всім, хто надасть актуальну інформацію та пропозиції щодо реалізації реформи на Донеччині. Отримані дані будуть узагальнені та розміщені на нашому ресурсі.

Більш детально про проект Ви можете дізнатись на сторінках блогу «Реформа охорони здоров'я у Донецькій області» (http://medreformadn.blogspot.com/) та звернувшись до контактних осіб за електронною поштою: zreforma@ukr.net

 
Просмотров (сегодня/всего) 1/6404
Проголосовать за
869
856
Проголосовать против
версия для печати
Комментарии
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Реклама
Новости партнеров
Медицинский справочник

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.7673