Блоги
kushnirovska06

ПРИВАТНА ?ПЕРВИНКА? - НАЙКРАЩА АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНОІЙ МЕДИЦИНІ І ЦЕ ЧІТКО ЗЯСУВАЛОСЯ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ   17.12.2020

У часи пандемії роль приватних клінік первинної допомоги в Україні зростає. Саме туди пацієнту набагато легше піти на оперативну консультацію, ніж чекати в переповнених поліклініках. До того ж, приватні клініки активно укладають договори з НСЗУ, які дозволяютьїм надавати медичні послуги за державною програмою, безкоштовно.

І це зараз може врятувати країну від медичного колапсу.

 

СИГНАЛ SOS ВІД ДЕРЖАВНОЇ «ПЕРВИНКИ»

Державні клініки на зараз перевантажні.  Кількість хворих, тяжких хворих лише  збільшилася. Пандемія додала корективи медичній системі. Медики констатують: однозначна причина такого перезавантаження стається не через недбальство самих хворих, а через банальну неможливість швидко потрапити до лікаря, оперативно отримати консультацію.

Через черги та переповнений графік терапевтіві сімейних лікарівдержавних клінік, хворі, в кращому випадку, отримують поради телефоном.

Іван Ващук, сімейний лікар

Ви бачили, як виглядає робочий день терапевта чи сімейного лікаря зараз? Це червоний від дзвінків телефон, бо в тебе 15-20 пацієнтів консультуються дистанційно. І вдвічі більше людей стоїть за дверима на огляд.

В УКРАЇНІ ПРИВАТНА «ПЕРВИНКА» ЛИШЕ РОЗВИВАЄТЬСЯ

В Україні тенденція приватних клінік первинної допомоги в процесі розвитку. Головна перевага таких клінік - територіальна прив’язка, орієнтація на місцевих мешканців.

«Клініка поруч з домом» - це новій сучасній формат медичного обслуговування, який є найзручнішим для пацієнтів.

Юрій Штиль, керівник мережі клінік PULSE

Ми знаємо наших пацієнтів в обличчя і лікуємо їхні сім’ї, перебуваємо на постійному зв’язку. До того ж, ми мобільніші: якщо бачимо потік людей, то подовжуємо робочий день або запрошуємо на роботу додаткових лікарів. В державних амбулаторіях, через зарегульованість процесів, це зробити надзвичайно важко. Як не крути, людина себе може відчути там «зайвою» - черги, штовханина, втомлені лікарі і персонал. У приватній структурі таке не допустить ніхто. У нас, в закладах PULSE, пацієнт завжди на першому місці: від моменту реєстрації візиту до одужання та подальшого супроводу.

За останні півтора року кількість договорів на участь приватних клінік в держпрограмі зросла у два з половиною рази. НСЗУ виплатила за їхні послуги з початку року 250 мільйонів гривень.

Андрій Луцик, зав відділенням, сімейний лікар

Мережа клінік PULSE працює виключно за логікою медичної реформи, ми зосередили свою діяльність на первинній ланці.  Наші сімейні лікарі та педіатриу 90% звернень, вирішують проблему пацієнта тут, на місті. Людині не потрібно ходити по іншим лікарям і платити за це зайві гроші та витрачати час.

Ольга Усова, педіатр

Мені подобається працювати у приватний клініці. І питання не лише в заробітній платі… Працюючи педіатром, я надаю допомогу не лише в питаннях діагностики, а й в  лікуванні, тому постійно підвищую свій рівень знань, отримую нові. Більш того, претендувати на посаду, наприклад у нас в клініці,  можуть лікарі зі стажем не менше 7-8 років, випускник медінституту або інтернатури як кваліфікований фахівець не розглядається. Відбір ретельній: декілька співбесід, аналіз робочого стажу, досліджень і практики.

Та в умовах пандемії, як вже не раз переконувалися і прості українці, і чиновники МОЗу, на першому місці – оперативна реакція лікаря на хворого пацієнта. Якщо клініка поруч з домом і не змушує чекати у черзі, то з першими симптомами людина піде саме туди – певнять фахівці. І це – добре, бо пацієнт отримає допомогу швидше.

 
Просмотров (сегодня/всего) 8/138
Проголосовать за
15
14
Проголосовать против
версия для печати
Комментарии
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Реклама
Новости партнеров
Медицинский справочник

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.444