Блоги
wellness

Як не застудитись навесні   10.04.2019

Зовсім скоро прийде весна. Ми вже відчули перше потепління. Але навіть за такої погоди можна застудитись.

Багато людей вважають, що захворіти простіше взимку, ніж в теплу пору року, але вони помиляються. Перші теплі весняні дні не такі безпечні, як здаються.

Навіть навпаки оманливе весняне тепло може спричинити за собою серйозну застуду. Згідно зі статистикою саме навесні спостерігається зростання респіраторних захворювань.

Люди настільки скучили за теплом, що при перших же весняних променях забувають про теплий одяг і запобіжні заходи. У цей момент важливо пам'ятати, що в зимовий час захисні сили організму слабшають і досить одягнутися не по погоді, щоб захворіти.

Крім того, потепління створює максимально комфортні умови для розмноження вірусів. У цей період важливо одягатися по погоді, не поспішати скинути з себе зимове пальто, а також дотримуватися заходів, які допоможуть не підхопити інфекцію.

Медики рекомендують в перші теплі дні не ввести в свій раціон трав'яні вітамінні збори, які зміцнюють імунну систему, рідше бувати в місцях скупчення людей, де концентрується безліч вірусів, а також регулярно вживати цибулю і часник, в яких містяться фітонциди. Дуже важливо тримати ноги в теплі і допускати того, щоб вони пітніли. Вживати в їжу продукти, що містять вітамін С і уникати стресів.


Просмотров (сегодня/всего) 1/987
Проголосовать за
170
87
Проголосовать против
версия для печати
Комментарии
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Реклама
Новости партнеров
Медицинский справочник

Медицинский информационный портал


Регистрация
1.139