Нормативная база документов
Дата: 21.01.2010
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл медичного обладнання - нерозподілений резерв, закупленого за кошти резервного фонду Державного бюджету на 2009 рік
№ 46 21.01.2010

З метою раціонального та цільового використання медичного обладнання та з метою подальшого розподілу та контролю за цільовим та раціональним використанням

НАКАЗУЮ:

1. Розподілити апарати штучної вентиляції легенів Ivent 201 ("VersaMed" (Ізраїль)) у кількості 5 одиниць, ціна 110 000,00 грн. за одиницю, вартість закупівлі 550 000,00 грн. (далі - "Апарати ШВЛ Ivent 201") закуплених за кошти резервного фонду Державного бюджету на 2009 рік за бюджетною програмою ?Фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних захворювань серед населення" КПКВК 2301730 (із нерозподіленого резерву - відповідно до наказу МОЗ України від 26.11.2009 № 872), для Рівненської області.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіоні "Апарати ШВЛ Ivent 201".

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі ?Фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних захворювань серед населення" КПКВК 2301730 на рахунок одержувача бюджетних коштів ДП "Укрвакцина".

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнєцову О.В.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів забезпечити організацію поставки медичного обладнання згідно із розподілом.

4.1. Забезпечити облік медичного обладнання, відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.2003 № 136 ?Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

4.2. Подавати до Департаменту економіки, фінансів та бухгалтерської звітності фінансову звітність відповідно до вимог чинного законодавства.

  Термін: щокварталу до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом.

5. Начальнику Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації:

5.1. Забезпечити облік медичного обладнання відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.2003 № 136 ?Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей";

  Термін: щокварталу до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом.

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл медичного обладнання та контроль за його своєчасним введенням в дію, збереженням і раціональним використанням.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра В.В.ЛазоришинецьКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.9285