Нормативная база документов
Дата: 10.02.2010
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про внесення змін до наказу МОЗ України від 04.02.2009 № 61"Про забезпечення профільного супроводу державних централізованих закупівель на виконання державних цільових програм і заходів"
№ 94 10.02.2010

З метою запобігання та протидії корупційним правопорушенням, виявлення чинників, що сприяють чи можуть сприяти їх вчиненню під час підготовки технічних завдань щодо закупівлі лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт і послуг за рахунок коштів державного бюджету

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Положення про Постійну робочу групу МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель (далі - Положення), затвердженого наказом МОЗ України від 04.02.2009 № 61такі зміни:
1.1. Пункт 7 викласти у наступній редакції:

"До складу Постійної робочої групи входять керівник (заступник керівника) структурного підрозділу МОЗ України за напрямком (голова), співробітник Управління моніторингу та супроводу державних програм (заступник голови), представники державних установ та закладів (з вищою освітою зі спеціальності, що відповідає профілю роботи Постійної робочої групи), головні позаштатні спеціалісти МОЗ України, співробітники МОЗ України, в тому числі працівники відділу запобігання корупційним і злочинним проявам Департаменту кадрової політики, освіти і науки в кількості не менше 6 осіб."
1.2. Доповнити пункт 11 Положення абзацом такого змісту:

"Представники відділу запобігання корупційним і злочинним проявам Департаменту кадрової політики, освіти і науки вживають заходів щодо запобігання та протидії корупційним правопорушенням під час виконання Постійною робочою групою покладених на неї завдань."

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр охорони здоров'я України В.М.КнязевичКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3398