Нормативная база документов
Дата: 16.02.2010
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл транспортних засобів для Тернопільської області, що закуповуються відповідно до інвестиційного проекту у 2009 році
№ 119 16.02.2010

З метою раціонального та цільового використання транспортних засобів, що закуповуються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2009 р. № 1091 "Деякі питання забезпечення у 2009 році лікувально-профілактичних закладів обладнанням, транспортними засобами, виробами медичного призначення та лікарськими засобами", договір поставки від 14.09.2009 року

НАКАЗУЮ:

1. Розподілити транспортні засоби: легковий автомобіль спеціалізований Opel Combo, виробник VAMED ENGINEERING GmbH, Австрія, в кількості 45 одиниць, що закуповуються відповідно до інвестиційного проекту та договору поставки від 14.09.2009 року, для забезпечення лікувально-профілактичних закладів Тернопільської області у 2009 році (далі - транспортні засоби).

2. Контрольно-ревізійному відділу МОЗ України спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм МОЗ України забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах транспортних засобів.

3. Директору ДП "Укрмедпостач" Петренку М.Я.- відповідальній особі закладу-виконавцю інвестиційного проекту:

3.1. Забезпечити закупівлю транспортних засобів відповідно до умов договору поставки від 14.09.2009 року.

3.2. Забезпечити організацію поставки транспортних засобів до Тернопільської області.

3.3. Забезпечити облік і списання транспортних засобів відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

3.4. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності фінансову звітність відповідно до вимог чинного законодавства.

  Термін: щоквартально до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом

4. Начальнику Головного управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації:

4.1. Забезпечити облік і списання транспортних засобів, відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

4.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл транспортних засобів та контроль за збереженням і раціональним їх використанням.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра В.В.ЛазоришинецьКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2831