Нормативная база документов
Дата: 04.02.2010
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про усунення недоліків у сфері державних закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення
№ 73 04.02.2010

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 06.11.2009 №61879/1/1-09 до листа МВС від 27.10.2009 № 20898/Лц та з метою забезпечення усунення недоліків у сфері державних закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення Міністерством охорони здоров'я України

НАКАЗУЮ:

1. Відділу тендерних процедур (Павелко Н. Ю.) надати пропозиції щодо створення робочої групи з питань внесення змін до законодавства у сфері державних закупівель, які враховують особливості закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення

Термін виконання: лютий 2010

2. Управлінню моніторингу та супроводу державних програм (Єфіменко О. В.) підготувати проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 04.02.2009 № 61 "Про забезпечення профільного супроводу державних централізованих закупівель на виконання державних цільових програм і заходів", передбачивши, що:
2.1. Департамент економіки, фінансів і бухгалтерської звітності здійснює аналіз проектів технічних завдань на відповідність предмета закупівлі кодам економічної класифікації доведених до Міністерства видатків бюджету;
2.2. До складу Постійних робочих груп з питань профільного супроводу державних закупівель (далі - Постійна робоча група) (крім Голови та секретаря) входять виключно особи, що мають вищу медичну освіту та на даний час займають посади, що відповідають профілю роботи Постійної робочої групи.
2.3. Секретар Постійної робочої групи є відповідальною особою за підготовку та зберігання документів (другого екземпляру), що стосуються роботи Постійної робочої групи, а саме: технічних завдань, експертних висновків, рішень за результатами розгляду запитів переможців торгів, протоколів засідань.
2.4. Голова Постійної робочої групи забезпечує обов'язкове ведення протоколів засідань Постійної робочої групи із зазначенням конкретних термінів виконання рішень. У разі виникнення порушення термінів виконання письмово доповідає Міністру охорони здоров'я України про причини, які до цього призвели.

Термін виконання: березень 2010

3. Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів (Падалко Г. В.) підготувати проект нормативно-правового акта "Про встановлення граничного рівня цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення".

  Термін виконання: березень 2010

4. Відділу тендерних процедур (Павелко Н. Ю.) з метою попередження неефективного використання бюджетних коштів врахувати зауваження Рахункової палати України та в тендерній документації передбачити, що ціна договору не повинна перевищувати встановлений граничний рівень цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення.

  Термін виконання: постійно

5. Контрольно-ревізійному відділу (Трут С. М.), Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності (Левицький О. І.), Відділу тендерних процедур (Павелко Н. Ю.), Управлінню моніторингу та супроводу державних програм (Єфіменко О. В.), відділу запобігання корупційним і злочинним проявам Департаменту кадрової політики, освіти і науки (Стахівський С. М.) розробити та затвердити План заходів щодо забезпечення контролю за дотриманням законодавства та раціональним використанням бюджетних коштів під час проведення процедур закупівель.

  Термін виконання: березень 2010

6. Управлінню моніторингу та супроводу державних програм (Єфіменко О. В.), Відділу тендерних процедур, Постійному тендерному комітету МОЗ України (Павелко Н. Ю.), Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності (Левицький О. І.) забезпечити безумовне дотримання законодавства при проведенні закупівель за державні кошти.

  Термін виконання: постійно

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр В.М.КнязевичКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2617