Нормативная база документов
Дата: 21.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів
№ 968 21.12.2009

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.07 № 1314 щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне,

НАКАЗУЮ:

Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі:

Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті на загальну суму за первісною вартістю 222 003 (Двісті двадцять дві тисячі три) гривні 00 копійок (сім об'єктів) згідно з відомістю № 1 про об'єкти державної власності, що пропонуються до списання станом на 1 листопада 2009 року та на загальну суму за первісною вартістю 135 731 (Сто тридцять п'ять тисяч сімсот тридцять одна) гривня 00 копійок (шість об'єктів) згідно з відомістю № 2 про об'єкти державної власності, що пропонуються до списання станом на 1 листопада 2009 року;

Київської центральної басейнової стоматологічної поліклініки на загальну суму за первісною вартістю 15 922 (П'ятнадцять тисяч дев'ятсот двадцять дві) гривні 00 копійок (один об'єкт) згідно з відомістю №1 про об'єкти державної власності, що пропонуються до списання станом на 10 листопада 2009 року;

Центральної санітарно - епідеміологічної станції на водному транспорті на загальну суму за первісною вартістю 64 141 (Шістдесят чотири тисячі сто сорок одна) гривня 00 копійок (двадцять п'ять об'єктів) згідно з відомістю №3 про об'єкти державної власності, що пропонуються до списання станом на 12 жовтня 2009 року.

2. Керівникам Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті Марнянському О. Ф., Київської центральної басейнової стоматологічної поліклініки Вахненку О. М., Центральної санітарно - епідеміологічної станції на водному транспорті Голубятникову М.І.забезпечити списання основних засобів згідно з відомостями, зазначеними у пункті 1 наказу, відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України звіти за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності - начальника відділу зведеної фінансової звітності та методології бухгалтерського обліку, головного бухгалтера Лузан В. І.

Перший заступник Міністра В.В.ЛазоришинецьКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3518