Нормативная база документов
Дата: 21.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл ендопротезів та інших виробів медичного призначення, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік
№ 959 21.12.2009

З метою раціонального та цільового використання ендопротезів та інших виробів медичного призначення, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік, передбаченого фінансуванням бюджетної програми КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", відповідно до протоколу засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від 15.09.2009 № 36

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл ендопротезів та інших виробів медичного призначення, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік (далі - ендопротези та інші вироби медичного призначення), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням ендопротезів та інших виробів медичного призначення в регіонах.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі за КПКВК 2301400 в частині "Централізована закупівля ендопротезів і наборів інструментів для імплантації" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДУО "Політехмед".

4. Генеральному директору ДУО "Політехмед" Кузнецову О.В.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю ендопротезів та інших виробів медичного призначення:
4.1. Забезпечити закупівлю ендопротезів та інших виробів медичного призначення, відповідно до умов проведеного тендера (протокол 15.09.2009 № 36) Постійним тендерним комітетом МОЗ України за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.
4.2. Забезпечити організацію поставки ендопротезів та інших виробів медичного призначення згідно із затвердженим розподілом.

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності звіти за наступними формами:
- № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи";
- № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ";
- пояснювальну записку.

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської та Чернівецької, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької та управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити подання до ДУО "Політехмед" актів списання ендопротезів та інших виробів медичного призначення, відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл ендопротезів та інших виробів медичного призначення і контроль за збереженням та раціональним їх використанням.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Митника З.М.

Перший заступник Міністра В.В.Лазоришинець
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.5809