Нормативная база документов
Дата: 15.02.2010
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл медичного обладнання із нерозподіленого резерву МОЗ, закупленого за кошти резервного фонду Державного бюджету України на 2009 рік
№ 115 15.02.2010

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 № 1147 ?Про фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних захворювань серед населення" та постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 №1152 "Про запобігання поширенню грипу типу A/H1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення" (зі змінами), з метою зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я

НАКАЗУЮ:

1. Розподілити пульсоксиметри "Rad 8" ("Masimo" (США)) у кількості 2 одиниці, ціною 8 500,00 грн. за одиницю, вартість закупівлі 17 000,00 грн. (далі - Пульсоксиметри "Rad 8") закуплених за кошти резервного фонду Державного бюджету Українина 2009 рік за бюджетною програмою ?Фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних захворювань серед населення" КПКВК 2301730 із нерозподіленого резерву МОЗ (наказ МОЗ України від 26.11.2009 № 872 "Про розподіл медичного обладнання, закупленого за кошти резервного фонду Державного бюджету України на 2009 рік"), для Управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Державного управління справами.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням Пульсоксиметрів "Rad 8".

3. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О.В.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів забезпечити:

3.1. Організацію поставки медичного обладнання до Управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Державного управління справами та оформити відповідний акт приймання-передачі;

3.2. Облік медичного обладнання, відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.2003 № 136 ?Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей";

3.3. Подання до Департаменту економіки, фінансів та бухгалтерської звітності фінансову звітність відповідно до вимог чинного законодавства.

 
Перший заступник Міністра В.В.ЛазоришинецьКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3409