Нормативная база документов
Дата: 21.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл лікарського засобу "Еменд" для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, що закуплений у 2009 році за "Державною програмою "Дитяча онкологія" на 2006-2010 роки"
№ 956 21.12.2009

З метою раціонального і цільового використання лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік, передбачені на фінансування бюджетної програми КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" (Державна програма "Дитяча онкологія" на 2006-2010 роки") у 2009 році, відповідно до протоколу засідання Постійного тендерного комітету МОЗ від 24.11.2009 № 49,

НАКАЗУЮ:

Затвердити розподіл лікарського засобу "Еменд" (апрепітант), капсули по 80 мг + капсули по 125 мг, комбі-упаковка: 1 капсула рожевого кольору по 125 мг + 2 капсули білого кольору по 80 мг у блістерах, обидва блістери у картонній упаковці з маркуванням українською та російською мовами, для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, що закуплений у 2009 році за Державною програмою "Дитяча онкологія" на 2006-2010 роки" у кількості 140 одиниць (2*80мг + 125мг) за ціною 819,68 грн. за одиницю, на загальну суму 114 755,20 грн. (далі - лікарський засіб "Еменд" для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання) до Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в НДСЛ "Охматдит" лікарського засобу "Еменд" для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі за КПКВК 2301370 в частині Державної програми "Дитяча онкологія" на 2006-2010 роки" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДУО "Політехмед".

Генеральному директору ДУО "Політехмед" Девку В.Ф.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів:
4.1. Забезпечити закупівлю лікарського засобу "Еменд" для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, відповідно до умов проведеного тендера (протокол від 24.11.2009 № 49) Постійним тендерним комітетом МОЗ за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.
4.2. Забезпечити поставку лікарського засобу "Еменд" для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання до НДСЛ "Охматдит".
4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності фінансові звіти за наступними формами: № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом

5. Генеральному директору НДСЛ "Охматдит":

5.1. Забезпечити подання до ДУО "Політехмед" актів списання лікарського засобу "Еменд" для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей.

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл лікарського засобу "Еменд" для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання та контроль за його збереженням і раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра В.В.ЛазоришинецьКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2938