Нормативная база документов
Дата: 31.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл препаратів факторів зсідання крові для лікування хворих (у тому числі і дітей) на гемофілію, закуплених у централізованому порядку у 2009 році
№ 1085 31.12.2009

З метою раціонального і цільового використання препаратів факторів зсідання крові для лікування хворих (у тому числі і дітей) на гемофілію, які придбано централізовано на умовах тендеру за кошти Державного бюджету України на 2009 рік за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400, відповідно до протоколу засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від 24.11.2009 р. № 49

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл препаратів факторів зсідання крові для лікування хворих (у тому числі і дітей) на гемофілію, закуплених у централізованому порядку у 2009 році за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400 (далі - препарати факторів зсідання крові для лікування хворих (у тому числі і дітей) на гемофілію), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням препаратів факторів зсідання крові для лікування хворих (у тому числі і дітей) на гемофілію, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400 на 2009 рік на рахунок одержувача бюджетних коштів ДП "Укрмедпостач".

4. Директору ДП "Укрмедпостач" Петренку М.Я.- відповідальній особі підприємства-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю препаратів:
4.1. Забезпечити закупівлю препаратів факторів зсідання крові для лікування хворих (у тому числі і дітей) на гемофілію, відповідно до умов проведеного тендера (протокол засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від 24.11.2009 р. № 49) за кошти Державного бюджету України на 2009 рік за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400.
4.2. Забезпечити організацію поставки препаратів факторів зсідання крові для лікування хворих (у тому числі і дітей) на гемофілію, згідно з розподілом.
4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності звіти за наступними формами: № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Луганської, Львівської, Полтавської, Харківської, Чернівецької, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я Волинської, Житомирської, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької обласних державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити подання до ДП "Укрмедпостач" актів списання препаратів факторів зсідання крові для лікування хворих (у тому числі дітей) на гемофілію, відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей.

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом препаратів факторів зсідання крові для лікування хворих (у тому числі дітей) на гемофілію та контроль за їх збереженням і раціональним використанням.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра В.В.Лазоришинець
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3183