Нормативная база документов
Дата: 31.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл виробів кардіохірургічного призначення, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік
№ 1090 31.12.2009

З метою раціонального і цільового використання виробів кардіохірургічного призначення, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400, відповідно до протоколів засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від 10.12.2009 р. № 51 та від 11.12.2009 № 52

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл виробів кардіохірургічного призначення, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400 (далі - вироби кардіохірургічного призначення), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням виробів кардіохірургічного призначення.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400 на 2009 рік на рахунок одержувача бюджетних коштів ДУО "Політехмед".

4. Директору ДУО "Політехмед" Девку В.Ф.- відповідальній особі підприємства-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю виробів кардіохірургічного призначення:
4.1. Забезпечити закупівлю виробів кардіохірургічного призначення, відповідно до умов проведеного тендера (протоколів засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від від 10.12.2009 р. № 51 та від 11.12.2009 № 52) за кошти Державного бюджету України на 2009 рік за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400.
4.2. Забезпечити організацію поставки виробів кардіохірургічного призначення, згідно з розподілом.
4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності звіти за наступними формами: № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5. Міністру охорони здоров'я АР Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької та управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити подання до ДУО "Політехмед" актів списання виробів кардіохірургічного призначення, відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей.

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом виробів кардіохірургічного призначення та контроль за їх збереженням і раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра В.В.Лазоришинець
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2615