Нормативная база документов
Дата: 31.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження структури ліжкового фонду спеціалізованих(спеціальних) санаторіїв МОЗ туберкульозного профілю та планів розподілу місць в них на 2010 рік
№ 1094 31.12.2009

На виконання Закону України "Про боротьбу з захворюванням на туберкульоз", бюджетної програми "Санаторне лікування хворих на туберкульоз" (КПКВ 2301180) та з метою раціонального використання ліжкового фонду спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв МОЗ туберкульозного профілю

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:
1.1. Структуру ліжкового фонду спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв МОЗ туберкульозного профілю для дорослих на 2010 рік (додається).
1.2. Структуру ліжкового фонду спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв МОЗ туберкульозного профілю для дітей на 2010 рік (додається).
1.3. План розподілу місць у спеціалізованих (спеціальних) санаторіях МОЗ для лікування дорослих, хворих на туберкульоз та працівників протитуберкульозних закладів на 2010 рік (додається)
1.4. План розподілу місць у спеціалізованих (спеціальних) санаторіях МОЗ для працівників протитуберкульозних закладів на 2010 рік (додається)
1.5. План розподілу місць у спеціалізованих (спеціальних) санаторіях МОЗ туберкульозного профілю для дітей на 2010 рік (додається).

2. Голові Комітету з питань протидії ВІЛ - інфекції /СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам Черенько С.О.забезпечити контроль за відбором та направленням хворих на туберкульоз та осіб з груп ризику, працівників протитуберкульозних диспансерів до спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв МОЗ туберкульозного профілю відповідно до вимог наказу МОЗ від 30.04.2009 року №287, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 19.06.2009 року за №548/16564, "Про направлення на санаторне лікування хворих на туберкульоз та осіб із груп ризику".

3. Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення забезпечити проведення аналізу використання путівок до спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв туберкульозного профілю, підпорядкованих МОЗ, щоквартально до 20 числа місяця наступного за звітним періодом та інформування про його результати МОЗ АР Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій для вжиття відповідних заходів.

4. Міністру АР Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - територіальні органи охорони здоров'я) взяти під особистий контроль та забезпечити розподіл місць спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв МОЗ туберкульозного профілю відповідно до планів, затверджених пунктами 1.3, 1.4, 1.5 цього наказу, за підпорядкованими протитуберкульозними закладами.

4. Головним лікарям спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв туберкульозного профілю забезпечити:
4.1. Розсилку путівок до територіальних органів охорони здоров'я відповідно до планів, затверджених пунктами 1.3, 1.4, 1.5 цього наказу, в строк не пізніше ніж 30 днів від дати початку заїзду, вказаної у путівці.
4.2 Прийом хворих на вільні місця при недоїздах, виявленні та евакуації хворих, яким санаторне лікування протипоказано або не показано, за клопотаннями територіальних органів охорони здоров'я, направленнями МОЗ тощо відповідно до показань та спеціалізації санаторія з метою оперативного вирішення питання ефективного використання ліжкового фонду.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бідного В.Г.

Міністра В.М.КнязевичКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.6385