Нормативная база документов
Дата: 31.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим, які потребують трансплантації органів чи інших анатомічних матеріалів або перенесли трансплантацію, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік
№ 1089 31.12.2009

З метою раціонального та цільового використання лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим, які потребують трансплантації органів чи інших анатомічних матеріалів або перенесли трансплантацію, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік, передбачених фінансуванням бюджетної програми "Централізовані заходи з трансплантації органів та тканин" КПКВК 2301310, на виконання Державної соціальної програми ?Трансплантація" на період до 2012 року" відповідно до протоколу засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від 27.10.2009 № 44.

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим, які потребують трансплантації органів чи інших анатомічних матеріалів або перенесли трансплантацію, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік (далі - лікарські засоби), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу МОЗ України спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм МОЗ України забезпечити організацію контролю за цільовим використанням лікарських засобів в регіонах.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі за КПКВК 2301310 в частині "Централізована закупівля медикаментів хворих у до та післяопераційний період з трансплантації" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДП "Укрмедпостач".

4. Директору ДП "Укрмедпостач" Петренку М.Я.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю лікарських засобів:
4.1. Забезпечити закупівлю лікарських засобів відповідно до умов проведеного тендера (протокол від 27.10.2009 № 44) Постійним тендерним комітетом МОЗ України за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.
4.2. Забезпечити організацію поставки лікарських засобів згідно із затвердженим розподілом.

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України звіти за наступними формами:
- № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи";
- № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ";
- пояснювальну записку.

  Термін:
щокварталу до 15 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Луганської, Львівської та Харківської, управлінь охорони здоров'я Волинської, Житомирської, Запорізької, Рівненської, Хмельницької обласних державних адміністрацій та Управління охорони здоров'я Севастопольської міської державної адміністрації:

5.1. Забезпечити подання до ДП "Укрмедпостач" актів списання лікарських засобів, відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

  Термін:
щокварталу до 15 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл лікарських засобів та контроль за збереженням і раціональним їх використанням.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра В.В.Лазоришинець
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3452