Нормативная база документов
Дата: 31.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік
№ 1088 31.12.2009

З метою раціонального та цільового використання лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік, передбаченого фінансуванням бюджетної програми "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400, відповідно до протоколу засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від 06.10.2009р. № 40 та договору від 20.10.2009 №179 - Т з додатковою угодою від 02.11.2009 №1

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік (далі - лікувальне харчування), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням лікувального харчування в регіонах.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі за КПКВК 2301400 в частині "Централізована закупівля продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДУО "Політехмед".

4. Директору ДУО "Політехмед" Девку В.Ф.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю лікувального харчування:
4.1. Забезпечити закупівлю лікувального харчування, відповідно до умов проведеного тендера (протокол 06.10.2009 р. № 40) Постійним тендерним комітетом МОЗ України за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.
4.2. Забезпечити організацію поставки лікувального харчування згідно із затвердженим розподілом.

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності звіти за наступними формами:
- № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи";
- № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ";
- пояснювальну записку.

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я , Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської та Чернівецької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької та управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити подання до ДУО "Політехмед" актів списання лікувального харчування, відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

  Термін:
щокварталу до 10 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл лікувального харчування та контроль за збереженням і раціональним його використанням.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра В.В.Лазоришинець
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3215