Нормативная база документов
Дата: 03.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету на 2009 рік
№ 911 03.12.2009

З метою реалізації Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки, затвердженої Законом України від 19.02.2009 № 1026-VІ, відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України (протокол від 13.10.2009 № 42), та з метою раціонального і цільового використання систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2009 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Розподіл систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів (пробірок з К3 ЕДТА, голок та утримувачів для імунологічних та вірусологічних досліджень) у відповідності з потребою регіонів (далі - Системи для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів), що додається;

1.2. Розподіл систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів (пробірок з К2 ЕДТА, голок та утримувачів для визначення рівня вірусного навантаження) у відповідності з потребою регіонів (далі - Системи для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів), що додається;

1.3. Розподіл систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів (пробірок без наповнювача, голок та утримувачів для біохімічних досліджень) у відповідності з потребою регіонів (далі - Системи для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих", КПКВК 2301370 (Загальнодержавна програма забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки) на 2009 рік на рахунок одержувача бюджетних коштів ДП "Укрвакцина".

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О. В., відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю Систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів:

4.1. Забезпечити закупівлю Систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України (протокол від 13.10.2009 № 42) за кошти Державного бюджету України на 2009 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих", код КПКВК 2301370;

4.2. Забезпечити організацію поставки Систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів по регіонах згідно з затвердженим розподілом.

5. Визначити Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом відповідальним за моніторинг використання Систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів.

6. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управління охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської, Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрації, директору Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом:

6.1. Забезпечити подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

  Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

6.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл Систем для закритого забору крові у ВІЛ-інфікованих пацієнтів в заклади охорони здоров'я, контроль за їх збереженням та раціональним використанням.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр В.М.Князевич
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3134