Нормативная база документов
Дата: 02.12.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл тест-систем ?АмпліСенс Influenza virus A/H1-Swine-FL", закуплених за кошти резервного фонду Державного бюджету України на 2009 рік
№ 907 02.12.2009

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.04.09 № 473-р "Про виділення коштів для проведення першочергових заходів з недопущення занесенню та поширенню на території України свинячого грипу" та з метою зміцнення матеріально-технічної бази вірусологічних лабораторій Держсанепідслужби, забезпечення вірусологічних опорних баз ДУ "Український центу грипу та гострих респіраторних інфекцій" МОЗ України на подолання пандемії свинячого грипу (далі - A/H1N1/),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл тест-систем ?АмпліСенс Influenza virus A/H1-Swine-FL", закуплених за кошти резервного фонду Державного бюджету України на 2009 рік для проведення першочергових заходів з недопущення занесенню та поширенню на території України грипу A/H1N1/ (далі-тест-системи), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням тест-систем.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по першочергових заходах з недопущення занесенню та поширенню на території України грипу A/H1N1/ на 2009 рік на рахунок одержувача бюджетних коштів ДП "Укрвакцина".

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О.В.- відповідальній особі підприємства-одержувача бюджетних коштів:

4.1. Забезпечити закупівлю тест-систем відповідно до умов закупівлі за процедурою у одного учасника (наказ МОЗ України від 17.06.2009 № 430 "Про закупівлю товарів з метою недопущення занесення та поширення на території України грипу A/H1N1/") за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету України на 2009 рік для проведення першочергових заходів з недопущення занесенню та поширенню на території України грипу A/H1N1/.

4.2. Забезпечити організацію поставки тест-систем, згідно з розподілом.

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності звіти за наступними формами: № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

  Термін: щокварталу до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом

5. Головним лікарям Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Полтавської, Одеської, Сумської, Чернігівської обласних санітарно-епідеміологічних станцій, Київської міської санітарно-епідеміологічної станції, Директору ДУ ?Український центр грипу та гострих респіраторних інфекцій" МОЗ України:

5.1. Забезпечити подання до ДП "Укрвакцина" актів списання тест-систем, відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей.

  Термін: щокварталу до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл тест-систем та контроль за їх збереженням і раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра- головного державного санітарного лікаря України Біловола О.М.

Перший заступник Міністра В.В.Лазоришинець
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3639