Нормативная база документов
Дата: 27.11.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл тест-систем для проведення першочергових заходів, спрямованих на запобігання поширенню серед населення грипу A/H1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення
№ 878 27.11.2009

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 № 1147 ?Про фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних захворювань серед населення" та постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 №1152 "Про запобігання поширенню грипу типу A/H1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл тест-систем для проведення першочергових заходів, спрямованих на запобігання поширенню серед населення грипу A/H1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення, закупленого за кошти резервного фонду Державного бюджету України на 2009 рік за бюджетною програмою ?Фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних захворювань серед населення" КПКВК 2301730 (далі - тест-системи), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням тест-систем.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки за бюджетною програмою ?Фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних захворювань серед населення" КПКВК 2301730 на рахунок одержувача бюджетних коштів ДП "Укрвакцина".

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О.В.- відповідальній особі підприємства-одержувача бюджетних коштів:

4.1. Забезпечити закупівлю тест-систем відповідно до умов закупівлі за процедурою у одного учасника (відповідно до п. 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.9009 р. № 1152 (зі змінами).

4.2. Забезпечити організацію поставки тест-систем, згідно із розподілом.

4.3. Забезпечити облік тест-систем відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 ?Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

4.4. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності фінансову звітність відповідно до вимог чинного законодавства.

  Термін: щоквартально до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом

5. Міністру охорони здоров'я АР Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької та управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити облік тест-систем, відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 ?Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей";

  Термін: щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл тест-систем та контроль за збереженням і раціональним їх використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра - головного державного санітарного лікаря України Біловола О. М.

Перший заступник Міністра В.В.Лазоришинець
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2898