Нормативная база документов
Дата: 21.01.2010
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл устаткування для моделювання та відпрацювання надання невідкладної медичної допомоги хворим та постраждалим в надзвичайних ситуаціях для навчання/тренування медичних та немедичних працівників закладів охорони здоров'я, закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік  
№ 21 21.01.2010

З метою раціонального та цільового використання устаткування для моделювання та відпрацювання надання невідкладної медичної допомоги хворим та постраждалим в надзвичайних ситуаціях для навчання/тренування медичних та немедичних працівників закладів охорони здоров'я, закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік передбачених фінансуванням бюджетної програми КПКВК 2301140 ?Централізована закупівля матеріально технічних засобів для забезпечення надання медичних послуг у містах проведення Євро 2012" на виконання ?Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частин чемпіонату Євро 2012 року з футболу", відповідно до протоколу засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від 06.10.2009 № 40

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл устаткування для моделювання та відпрацювання надання невідкладної медичної допомоги хворим та постраждалим в надзвичайних ситуаціях для навчання/тренування медичних та немедичних працівників закладів охорони здоров'я (додається), закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік передбачених фінансуванням бюджетної програми КПКВК 2301140 ?Централізована закупівля матеріально технічних засобів для забезпечення надання медичних послуг у містах проведення Євро 2012" на виконання ?Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частин чемпіонату Євро 2012 року з футболу" (далі - устаткування).

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах устаткування.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетної програми КПКВК 2301140 ?Централізована закупівля матеріально технічних засобів для забезпечення надання медичних послуг у містах проведення Євро 2012" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДУО "Політехмед".

4. Генеральному директору ДУО "Політехмед" Девку В.Ф.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю устаткування:

4.1. Забезпечити закупівлю устаткування відповідно до умов проведеного тендера (протоколу від 06.10.2009 № 40) Постійним тендерним комітетом МОЗ України за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

4.2. Забезпечити організацію поставки манекенів згідно із затвердженим розподілом.

4.3. Забезпечити облік устаткування відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності звіти за наступними формами:

- № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи";

- № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ";

- пояснювальну записку

  Термін: щоквартально до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом

5. Начальникам головних управлінь охорони здоров'я Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Полтавської, Харківської, управлінь охорони здоров'я Волинської, Житомирської, Закарпатської, Рівненської, Сумської, Чернігівської обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації, ректорам Донецького та Львівського національних медичних університетів, Луганського державного медичного університету, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Харківської медичної академії післядипломної освіти, Житомирського інституту медсестринства, директорам Луцького, Донецького, Закарпатського, Івано-Франківського, Львівського, Рівненського, Сумського, Чернігівського медичних коледжів, Харківського базового медичного коледжу№1, Київського медичного коледжу імені П.І.Гаврося:

5.1. Забезпечити облік устаткування, відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл устаткування та контроль за збереженням і раціональним його використанням.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Юрченка В. Д.

Перший заступник Міністра В.В.Лазоришинець
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2871