Нормативная база документов
Дата: 21.01.2010
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл та раціональне використання імунобіологічних препаратів в Україні, закуплених за державні кошти у 2009 році
№ 30 21.01.2010

Відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки" та з метою координації і контролю за умовами зберігання та транспортування імунобіологічних препаратів, які централізовано закуплено на умовах тендеру (протокол засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від 10.12.2009 № 51) за кошти Державного бюджету України на 2009 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301270 ?Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:
1.1. Розподіл вакцини для профілактики дифтерії, правця, кашлюку(ацелюлярна), поліомієліту адсорбована інактивована рідка та вакцини для профілактики інфекцій, спричинених Haemophilus influenzae типу b "ПЕНТАКСИМ" (монодозна) для санітарно-епідеміологічних установ МОЗ України, закупленої за кошти Державного бюджету України на 2009 рік згідно з договором від 17.12.2009 № 1/129 та договором доручення від 02.04.2009 № 12.01-08/9 між ДП "Укрвакцина" та МОЗ (далі - імунобіологічний препарат) (додається).
1.2. Розподіл комбінованої вакцини для профілактики кору, паротиту та краснухи "Пріорікс" мультидозної ( 1 фл. х 10 доз) для санітарно-епідеміологічних установ МОЗ України, закупленої за кошти Державного бюджету України на 2009 рік згідно з договором від 17.12.2009 № 1/130 та договором доручення від 02.04.2009 № 12.01-08/9 між ДП "Укрвакцина" та МОЗ (далі - імунобіологічний препарат) (додається).
1.3. Розподіл вакцини для профілактики дифтерії, правця, кашлюка ацеллюлярної очищеної інактивованої, рідкої "Інфанрікс" , суспензія для ін'єкцій по 1 дозі (0,5 мл) у шприцах № 1 для санітарно-епідеміологічних установ МОЗ України, закупленої за кошти Державного бюджету України на 2009 рік згідно з договором від 17.12.2009 № 1/131 та договором доручення від 02.04.2009 № 12.01-08/9 між ДП "Укрвакцина" та МОЗ (далі - імунобіологічний препарат) (додається);

2. Контрольно-ревізійному відділу МОЗ спільно з Департаментом організації санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах імунобіологічних препаратів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ розподілом бюджетних асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі за КПКВК 2301270 "Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДП "Укрвакцина".

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О. В, відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю імунобіологічних препаратів забезпечити:
4.1. Закупівлю імунобіологічних препаратів відповідно до умов проведеного тендеру (протокол засідання Постійного тендерного комітету МОЗ від 10.12.2009 № 51) за кошти Державного бюджету України на 2009 рік..
4.2. Своєчасну доставку імунобіологічних препаратів у регіони із дотриманням оптимальних умов "холодового ланцюга" для зберігання та транспортування згідно із затвердженими розподілами.
4.3. Подавання щокварталу до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ звіт про використання коштів по зазначеній бюджетній програмі за формами №2д ?Звіт про використання загального фонду кошторису установи" та №7д ?Звіт про заборгованість бюджетних установ".

5. Головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на водному, повітряному та залізничному транспорті забезпечити:
5.1. Своєчасний розподіл імунобіологічних препаратів.
5.2. Персональну відповідальність за дотриманням потреб при розподілі імунобіологічних препаратів по закладах, а також збереження та раціональне їх використання.
5.3. Щомісячне подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів використання імунобіологічних препаратів, відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 №136 ?Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей" у термін до 15 числа наступного за звітним місяця.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника міністра, головного державного санітарного лікаря України О.М.Біловола.

Міністр В.М.Князевич
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3453