Нормативная база документов
Дата: 21.01.2010
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів
№ 29 21.01.2010

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.07 № 1314 щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне,

НАКАЗУЮ:

Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі

Клінічної лікарні нафтопереробної промисловості на загальну суму за первісною вартістю 27 851 (Двадцять сім тисяч вісімсот п'ятдесят одна) гривня 00 копійок (тридцять об'єктів) згідно з відомістю № 1 про об'єкти державної власності, що пропонуються до списання станом на 31 грудня 2009 року;

Спеціалізованої медико-санітарної частини № 15 на загальну суму за первісною вартістю 5 709 (П'ять тисяч сімсот дев'ять) гривень 00 копійок (тринадцять об'єктів) згідно з відомістю № 1 про об'єкти державної власності, що пропонуються до списання станом на 01 листопада 2009 року.

2. Керівникам Клінічної лікарні нафтопереробної промисловості Амаляну В. А., Спеціалізованої медико-санітарної частини № 15 Шинкаренку О.В.забезпечити списання основних засобів згідно з відомостями, зазначеними у пункті 1 наказу, відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України звіти за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності - начальника відділу зведеної фінансової звітності та методології бухгалтерського обліку, головного бухгалтера Лузан В. І.

Перший заступник Міністра В.В.ЛазоришинецьКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3058