Нормативная база документов
Дата: 19.11.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, що закуплені у 2009 році за Державною програмою "Дитяча онкологія" на 2006-2010 роки"
№ 838 19.11.2009

З метою раціонального і цільового використання лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік, передбачені на фінансування бюджетної програми КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" (Державна програма "Дитяча онкологія" на 2006-2010 роки") у 2009 році, відповідно до протоколів засідань Постійного тендерного комітету МОЗ від 15.09.2009 № 36, від 06.10.2009 № 40 та від 13.10.2009 № 42,

НАКАЗУЮ:

Затвердити розподіл лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, що закуплені у 2009 році за Державною програмою "Дитяча онкологія" на 2006-2010 роки" (далі - лікарські засоби для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання), що додається.

Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі за КПКВК 2301370 в частині Державної програми "Дитяча онкологія" на 2006-2010 роки" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДУО "Політехмед".

Генеральному директору ДУО "Політехмед" Девку В.Ф.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів:

4.1. Забезпечити закупівлю лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, відповідно до умов проведеного тендера (протоколи від 15.09.2009 № 36, від 06.10.2009 № 40, від 13.10.2009 № 42) Постійним тендерним комітетом МОЗ за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

4.2. Забезпечити поставку лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання по регіонах згідно з розподілом.

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності фінансові звіти за наступними формами: № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

Термін:
щокварталу до 10
числа місяця наступного
за звітним кварталом

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької та управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій, генеральному директору НДСЛ "Охматдит":

5.1. Забезпечити подання до ДУО "Політехмед" актів списання лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей.

Термін:
щокварталу до 10
числа місяця наступного
за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання та контроль за їх збереженням і раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Лазоришинця В.В.

Міністр В.М.КнязевичКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2873