Нормативная база документов
Дата: 13.11.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл лікарського засобу для лікування хворих на розсіяний склероз, закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік
№ 834 13.11.2009

У зв'язку із зміною курсу гривні до долару США відповідно до додаткової угоди № 4 від 09.09.2009 року до договору № 2/2009 від 20.02.2009 року та з метою раціонального і цільового використання лікарських засобів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік на виконання бюджетної програми "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл лікарського засобу "Копаксон-Тева" (Глатирамеру ацетат), розчин для ін'єкцій 20 мг/мл по 1 мл у шприці, виробництва "Тева Фармацевтичні підприємства Лтд", Ізраїль, у кількості 448 фл. за ціною 368,16 грн. за флакон на загальну суму 164 935,68 грн. для Полтавської обл. та у кількості 28 фл. за ціною 368,16 грн. за флакон на загальну суму 10 308,48 грн. для м. Київ для лікування хворих на розсіяний склероз, що закуплені за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" КПКВК 2301400 у 2009 році (далі - лікарські засоби для лікування хворих на розсіяний склероз).

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах лікарських засобів для лікування хворих на розсіяний склероз.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі КПКВК 2301400 в частині "Медикаментозне забезпечення хворих на розсіяний склероз" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДП "Укрмедпостач".

4. Директору ДП "Укрмедпостач" Петренку М.Я.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів:

4.1. Забезпечити закупівлю лікарських засобів для лікування хворих на розсіяний склероз відповідно до додаткової угоди № 4 від 09.09.2009 року до договору № 2/2009 від 20.02.2009 року.

4.2. Забезпечити поставку лікарських засобів для лікування хворих на розсіяний склероз до регіонів згідно з розподілом.

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності фінансові звіти за наступними формами: № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

  Термін: щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом

5. Начальникам Головного управління охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації та Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації:

5.1. Забезпечити подання до ДП "Укрмедпостач" актів списання лікарських засобів для лікування хворих на розсіяний склероз, відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей.

  Термін: щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл лікарських засобів для лікування хворих на розсіяний склероз та контроль за їх збереженням і раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра З.М.Митника.

Міністр В.М.КнязевичКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2915