Нормативная база документов
Дата: 21.10.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про скасування наказу Міністерства охорони здоров?я України від 18.08.94 №141
№ 754 21.10.2009

Відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 р. N 731 на виконання вимог Міністерства юстиції України щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів (лист Мін?юсту України від 18.09.2009 № С-22884-24

НАКАЗУЮ

1. Скасувати як такий, що підлягав державній реєстрації в Міністерстві юстиції України, але на державну реєстрацію не подавався, наказ МОЗ від 18.08.94 № 141 ?Про внесення змін і доповнень до наказу МОЗ України від 25 грудня 1992 р. № 195 ?Про затвердження Переліку вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, підготовка і отримання звання в яких дають право займатися медичною і фармацевтичною діяльністю?.

2. Директору Департаменту кадрової політики, освіти і науки (Банчуку М.В.) вжити термінових заходів, щодо приведення нормативно-правових актів МОЗ з питань подальшого удосконалення порядку допуску фахівців до медичної і фармацевтичної діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства з подальшою державною реєстрацією у Міністерстві юстиції України.

3. Начальнику Центру медичної статистики МОЗ (Голубчикову М.В.), директору Адміністративного департаменту (Бачинському В.Й) ознайомити з цим наказом структурні підрозділи МОЗ, а також довести його до відома Міністра охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальників управлінь охорони здоров?я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В.Г. Бідного.

Міністр В.М. КнязевичКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2748