Нормативная база документов
Дата: 07.10.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження графіків розподілу препарату "Еднок" (бупренорфіну гідрохлорид)
№ 722 07.10.2009

З метою реалізації Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки, затвердженої Законом України від 19.02.2009 № 1026-VІ, Указу Президента України від 12.12.2007 № 1208/2007, наказу МОЗ України від 13 квітня 2005 року № 161 ?Про розвиток та удосконалення замісної підтримуючої терапії для профілактики ВІЛ/СНІДу серед споживачів наркотиків" для подальшого розширення доступу до замісної підтримуючої терапії для ВІЛ-інфікованих споживачів ін'єкційних наркотиків препаратом ?Еднок", наданого для програм замісної підтримувальної терапії в якості гуманітарної допомоги МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Графік розподілу препарату ?Еднок" між закладами охорони здоров'я для 800 пацієнтів (продовження впровадження програм замісної підтримуючої терапії) (таб. Еднок 2 мг №10), що додається.

1.2. Графік розподілу препарату ?Еднок" між закладами охорони здоров'я для 800 пацієнтів (продовження впровадження програм замісної підтримуючої терапії) (таб. Еднок 8 мг №10), що додається.

2. Голові правління ДАК "Ліки України" Титенко Л.В.(за згодою) забезпечити проведення митного оформлення, приймання, проведення аналізу якості на митній території України препарату "Еднок" (табл. 2 мг № 10) у кількості 50 упаковок та препарату "Еднок" (табл. 8 мг № 10) у кількості 30 упаковок, зберігання та доставку препарату у заклади охорони здоров'я відповідно до графіків розподілу, затверджених цим наказом.

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управління охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Чернівецької, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, Головне управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управлінь охорони здоров'я Волинської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернігівської обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації:

3.1. Впроваджувати замісну підтримуючу терапію препаратом "Еднок" для ВІЛ-інфікованих споживачів ін'єкційних наркотиків у закладах охорони здоров'я відповідно до графіків розподілу, затверджених цим наказом.

3.2. Визначити і закріпити відповідними наказами аптечні заклади, які мають діючі ліцензії на виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, ввезення, вивезення, відпуск і знищення наркотичних засобів (списку № 1 таблиці ІІ та списку № 1 таблиці ІІІ) та будуть отримувати, зберігати, перевозити і відпускати наведені у пункті 1 препарати для закладів охорони здоров'я відповідно до графіків розподілу, затверджених цим наказом.

3.3. Врахувати, що використання препарату "Еднок" згідно з затвердженими цим наказом графіками розподілу, розпочнеться після повного використання препарату "Еднок" за графіками розподілу, затвердженими наказом МОЗ України від 03.11.08 № 621 та після надходження зазначеного препарату до аптечних закладів.

4. Головному лікарю Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія" Ярому В.В.- відповідальній особі закладу - набувача гуманітарної допомоги забезпечити підготовку розподілу, отримання, контроль видачі і цільового використання препарату.

5. Директору Українського медичного та моніторингового центру з алкоголю та наркотиків МОЗ України, головному позаштатному спеціалісту МОЗ зі спеціальності "Наркологія" Вієвському А.М., вносити пропозиції до МОЗ стосовно перерозподілу препаратів, у разі необхідності, відповідно до поточних змін потреби закладів охорони здоров'я, які проводять замісну підтримуючу терапію, з метою забезпечення безперервності лікувального процесу.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр В.М.Князевич

 
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
1.0576