Нормативная база документов
Дата: 08.10.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл обладнання, закупленого за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету України на 2009 рік
№ 728 08.10.2009

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.04.09 № 473-р "Про виділення коштів для проведення першочергових заходів з недопущення занесенню та поширенню на території України свинячого грипу" та з метою зміцнення матеріально-технічної бази вірусологічних лабораторій Держсанепідслужби, забезпечення вірусологічних опорних баз Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій МОЗ, створення державних та регіональних запасів матеріальних ресурсів на випадок пандемії свинячого грипу (далі - A/H1N1/).

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл обладнання, закупленого за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету України на 2009 рік для проведення першочергових заходів з недопущення занесенню та поширенню на території України грипу A/H1N1/ (далі - обладнання), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням обладнання.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по першочерговим заходам з недопущення занесенню та поширенню на території України грипу A/H1N1/ на 2009 рік на рахунок одержувача бюджетних коштів ДП "Укрвакцина".

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О.В.- відповідальній особі підприємства-одержувача бюджетних коштів:

4.1. Забезпечити закупівлю обладнання відповідно до умов закупівлі за процедурою у одного учасника (наказ МОЗ України від 17.06.2009 №430 "Про закупівлю товарів з метою недопущення занесення та поширення на території України грипу A/H1N1/") за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету України на 2009 рік для проведення першочергових заходів з недопущення занесенню та поширенню на території України грипу A/H1N1/.

4.2. Забезпечити організацію поставки обладнання, згідно з розподілом.

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності звіти за наступними формами: № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

Термін: щокварталу до 10 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Луганської, Харківської, Полтавської, Тернопільської, Чернігівської, Чернівецької, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської та управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити подання до ДП "Укрвакцина" актів списання обладнання, відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей.

Термін: щокварталу до 10 числа місяця
наступного за звітним кварталом

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом обладнання та контроль за їх збереженням і раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра О.М.Біловола.

Міністр В.М.КнязевичКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3493