Нормативная база документов
Дата: 01.10.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про відчуження основних засобів
№ 706 01.10.2009

Відповідно до Порядку відчуження об'єктів державної власності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.07 № 803

НАКАЗУЮ:

1. Дати згоду Державному закладу "Центральна санітарно-епідеміологічна станція на залізничному транспорті" МОЗ України на відчуження основних засобів, які обліковуються на балансі Державного закладу "Львівська лінійна санітарно-епідеміологічна станція на Львівській залізниці" МОЗ України згідно з відомістю № 1 про об'єкти основних фондів (засобів), які пропонуються до відчуження на 4 червня 2009 року (один об'єкт) на загальну суму за первісною вартістю 2656 (Дві тисячі шістсот п'ятдесят шість ) гривень 00 копійок.

2. Головному лікарю Державного закладу "Центральна санітарно-епідеміологічна станція на залізничному транспорті" МОЗ України Макомелі Р.М.забезпечити відчуження основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу і відобразити у бухгалтерському обліку Державного закладу "Центральна санітарно-епідеміологічна станція на залізничному транспорті"МОЗ України та Державного закладу "Львівська лінійна санітарно-епідеміологічна станція на Львівській залізниці" МОЗ України за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України звіт за встановленою формою за результатами відчуження та використання коштів, отриманих від продажу майна у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності - начальника відділу зведеної фінансової звітності та методології бухгалтерського обліку, головного бухгалтера Лузан В.І.

Міністр В.М.КнязевичКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.3285