Нормативная база документов
Дата: 21.09.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл лікарських засобів для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих, що закуплені за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" у 2009 році
№ 685 21.09.2009

З метою раціонального і цільового використання лікарських засобів для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік, передбачені на фінансування бюджетної програми КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" у 2009 році, відповідно до протоколу засідання Постійного тендерного комітету МОЗ від 01.09.2009 № 33,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл лікарських засобів для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих, що закуплені за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" КПКВК 2301370 у 2009 році (далі - лікарські засоби для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах лікарських засобів для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі за КПКВК 2301370 в частині "Забезпечення медичних заходів Загальнодержавної програми "Онкологія" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДУО "Політехмед".

4. Генеральному директору ДУО "Політехмед" Девку В.Ф.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів:

4.1. Забезпечити закупівлю лікарських засобів для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих, відповідно до умов проведеного тендера (протокол від 01.09.2009 № 33) Постійним тендерним комітетом МОЗ за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

4.2. Забезпечити поставку лікарських засобів для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих по регіонах, згідно з розподілом.

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності фінансові звіти за наступними формами: № 2д "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи" до звіту, № 7д "3віт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

  Термін: щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької та управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити подання до ДУО "Політехмед" актів списання лікарських засобів для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей.

  Термін: щомісяця до 10 числа місяця наступного за звітним місяцем

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл лікарських засобів для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих та контроль за їх збереженням і раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра З.М.Митника.

Міністр В.М.Князевич
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.8811