Нормативная база документов
Дата: 31.10.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження Уніфікованої форми для збору клінічних даних та Тимчасового алгоритму поводження з тілами осіб, померлих від гострої респіраторної вірусної інфекції
№ 792 31.10.2009

На виконання Указу Президента України від 31.10.09 №887/2009 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 жовтня 2009 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху пандемічного грипу в Україні" та відповідно до тимчасових рекомендацій ВООЗ від 10.07.2009 "Інфекції у людей, які викликані пандемічним вірусом (H1N1)-2009: оновлені тимчасові рекомендації ВООЗ по глобальному нагляду"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Уніфіковану форму для збору клінічних даних хворих з тріадою симптомів в анамнезі: підвищенням температури тіла > 38,5оС, кашлем (або болем в горлі) та задишкою (або дихальними розладами), які лікувалися у відділеннях інтенсивної терапії та видужали (або померли) у закладах охорони здоров'я незалежно від форми власності та відомчої підпорядкованості (далі - Уніфікована форма), що додається.

1.2. Інструкцію щодо заповнення Уніфікованої форми (далі - Інструкція), що додається.

1.3. Тимчасовий алгоритм поводження з тілами осіб, померлих від гострої респіраторної вірусної інфекції (далі - Алгоритм), що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, керівникам закладів охорони здоров'я незалежно від форми власності та відомчої підпорядкованості:

2.1. Забезпечити на період неблагополучної епідемічної ситуації з гострими респіраторними вірусними інфекціями впровадження в діяльність закладів охорони здоров'я Уніфікованої форми та Алгоритму.

3. Обласному (Київському та Севастопольському міському) інформаційно-аналітичному центру медичної статистики направляти заповнені відповідно до Інструкції Уніфіковані форми в електронному вигляді до Департаменту управління та контролю якості медичних послуг МОЗ (grynevych@moz.gov.ua).

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр В.М.Князевич
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2447