Нормативная база документов
Дата: 10.11.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження Порядку розподілу марлевих респіраторних масок
№ 806 10.11.2009

На виконання пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 02.11.09 № 1158 "Про використання марлі медичної, відпущеної з мобілізаційного резерву у зв'язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Порядок розподілу та норми забезпечення марлевими респіраторними масками (додається).

2. Директору Департаменту регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції у системі охорони здоров'я Константинову Ю.Б.довести до відома Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій затверджені технічні умови та норми витрат матеріалів щодо виготовлення марлевих респіраторних масок (далі-маска медична).

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

3.1. Отримати та поставити на облік медичну марлю з установ Держкомрезерву.

3.2. Розподілити медичну марлю отриману з установ Держкомрезерву для виготовлення масок медичних.

3.3. Забезпечити транспортування та взяття на облік масок медичних, що виготовлені виробничими підприємствами певних територій.

3.4. Призначити посадових осіб, відповідальних за організацію обліку та видачі масок медичних населенню України через мережу лікувально-профілактичних закладів з урахуванням потреб населення.

3.5. Видати маски медичні населенню відповідних територій, згідно затверджених списків під особистий підпис у Порядку, затвердженому цим наказом.

3.6. Забезпечити збір інформації, її узагальнення та передачу до МОЗ України у визначеному порядку.

Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Юрченка В.Д.

Міністр В.М.Князевич

Додаток до наказу МОЗ України
від 05.11.09 №806

Порядок розподілу
та норми забезпечення марлевими респіраторними масками

1. Встановити норму видачі марлевих респіраторних масок, що виготовлені із марлі, отриманої із Держкомрезерву (надалі - маски медичні) для населення по дві одиниці на одну особу.

2. Териториальним органам охорони здоров'я та оперативним штабам з реагування на ситуацію із розповсюдження грипу та гострих респіраторних захворювань визначити потребу населення у масках медичних, а також для забезпечення першочергових груп ризику (медичних працівників, МВС, МНС, Мінпраці, Мінтрансу та інших служб життєзабезпечення) (надалі - отримувачі).

3. Відповідальним особам територіальних управлінь охорони здоров'я видати маски медичні у необхідній кількості населенню в поліклініках за місцем проживання згідно заявок, затверджених териториальним оперативним штабом, по відомості видачі.

4. Отримувачам подати звіти до територіальних оперативних штабів про забезпечення усіх категорій населення масками медичними згідно розподілу.

5. Начальникам териториальних органів охорони здоров'я узагальнити інформацію про забезпечення населення масками медичними та подати звіти до МОЗ України.

Директор Департаменту М.П.ЖдановаКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.2983