Нормативная база документов
Дата: 06.11.2009
Статус: действительный
Издатель: Міністерство охорони здоров'я України
Тип: Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про розподіл медичного обладнання для забезпечення надання медичних послуг у містах проведення Євро 2012, закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік
№ 808 06.11.2009

З метою раціонального та цільового використання медичного обладнання для забезпечення надання медичних послуг у містах проведення Євро 2012, закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВК 2301140 ?Централізована закупівля матеріально-технічних засобів для забезпечення надання медичних послуг у містах проведення Євро 2012" на виконання ?Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частин чемпіонату Євро 2012 року з футболу", відповідно до протоколу засідання Постійного тендерного комітету МОЗ України від 29.09.2009 №39.

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл медичного обладнання: апарат штучної вентиляції легенів "Бриз", виробник ДП "Київський державний завод "Буревісник", кількість 27 одиниць, ціна 72 590,0 грн. за одиницю, загальна вартість 1 959 930,0 грн.; наркозно-дихальний апарат Felix Visio Integra з монітором реанімаційно-хірургічним ЮМ300Р та медичним компресором Hummer-a, виробник Air Liguide Medical systems, Франція з ТОВ "Компанія "Ютас" Україна та ТОВ "Емансіс" Україна, кількість 3 одиниці, ціна 598 000,0 грн. за одиницю, загальна вартість 1 794 000,0 грн. (далі - медичне обаднання) для забезпечення надання медичних послуг у містах проведення Євро 2012 закупленого у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах медичного обладнання.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі КПКВК 2301140 ?Централізована закупівля матеріально технічних засобів для забезпечення надання медичних послуг у містах проведення Євро 2012" на рахунок одержувача бюджетних коштів ДУО "Політехмед".

4. Генеральному директору ДУО "Політехмед" Девку В.Ф.- відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю медичного обладнання:

4.1. Забезпечити закупівлю медичного обладнання відповідно до умов проведеного тендера (протоколу від 29.09.09 № 39) Постійним тендерним комітетом МОЗ України за кошти Державного бюджету України на 2009 рік.

4.2. Забезпечити організацію поставки медичного обладнання згідно із затвердженим розподілом.

4.3. Забезпечити облік медичного обладнання відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

4.4. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності фінансову звітність відповідно до вимог чинного законодавства.

Термін: щоквартально до 15 числа
місяця наступного за звітним кварталом

5. Начальнику Головного управління охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації Аніщенку О. В.:

5.1. Забезпечити облік медичного обладнання, відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.03.03 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл медичного обладнання та контроль за збереженням і раціональним його використанням.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Юрченко В.Д.

Міністр В.М.КнязевичКарта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Поиск документа
по названию:
по типу:
по издателю:
Реклама
Новости партнеров

Медицинский информационный портал


Регистрация
0.269