Новости

У Києві запрацював сервіс онлайн запису до лікаря   

У Києві запрацював сервіс онлайн запису до лікаря

«Картка киянина» запустила для своїх користувачів новий сервіс - запис до лікаря онлайн. Новація реалізована спільно з Київським міським дитячим діагностичним центром (КМДДЦ) і проектом «Поліклініка без черг».

«Новий сервіс надасть можливість користувачу, не виходячи з дому, за допомогою персонального кабінету на сайті kyivcard.com.ua або мобільного додатку вибрати медичний заклад і записатися на прийом до лікаря онлайн», - говорить Юлія Спасібова, координатор проекту «Картка киянина» від інвестора і розробника компанії «Універсальні інформаційні технології» (УнІТ).

Сервіс допоможе пацієнту економити час - правильно вибудовувати логістику відвідування різних фахівців за один візит до лікарні, мінімізує черги під кабінетами і спростить життя самим медикам.

«Сервіс дає безліч можливостей як для медичної індустрії, так і для пацієнта. Головне - це ідентифікація користувача, за допомогою якої можна отримати статистичні дані по використанню ліків та інших витратних матеріалів. Ці дані можуть бути використані міською владою для планування економічних витрат на медицину. Пацієнт же отримає сучасний і зручний інструмент », - розповідає Андрій Семиволос, головний лікар КМДДЦ.

Крім цього медичні установи і місто отримують можливість проводити високоточну ідентифікацію користувачів і краще враховувати фактичний потік пацієнтів, каже Артур Верба, засновник проекту «Поліклініка без черг». Запис онлайн наразі можуть собі дозволити тільки в КМДДЦ, однак найближчим часом до проекту приєднаються і інші медзаклади столиці. Нововведення - це відправна точка для подальшого впровадження медичних IT-рішень та інформатизації охорони здоров'я.

«Інтеграція системи «Поліклініка без черг» з «Карткою киянина» - наступний логічний крок співпраці з КМДА після запуску системи онлайн запису на прийом до лікаря в Київському міському дитячому діагностичному центрі. Ця співпраця відбулося за рахунок ініціативи Kyiv Smart City в партнерстві з інкубатором 1991. У наступному році, згідно з дорученням Віталія Кличка, ми плануємо впровадження системи по всіх поліклініках Києва», - розповів Артур Верба.

Також в перспективі планується запуск ще двох важливих соціальних ініціатив - електронна медична карта і електронний рецепт. Електронна медична карта допоможе киянам відмовитися від паперових амбулаторних карт і переведе їх в цифровий формат. Приходячи на прийом до лікаря, пацієнту достатньо буде мати при собі «Карту киянина» або смартфон з однойменним мобільним додатком, де будуть зберігатися медичні дані пацієнта.

«Пацієнт в своєму персональному кабінеті зможе переглядати результати своїх аналізів, ультразвукового дослідження, комп'ютерної томографії та висновки лікарів», - розповідає Андрій Семиволос.

Після впровадження електронного рецепта в аптеці досить буде пред'явити лише «Карту киянина» або мобільний додаток - пацієнт миттєво буде ідентифікований в системі, після чого йому видадуть необхідні ліки, автоматично нарахують знижку відповідно до соціального статусу.

Фінальна мета проекту - перевести в електронний формат документообіг у всіх медичних закладах Києва, що дозволить ліквідувати хаос і черги під кабінетами, впорядкує медичні дані пацієнтів.

Детально ознайомитись із інструкцією по користуванню функціоналом запису до лікаря онлайн у Київський дитячий діагностичний центр Ви можете за посиланням:

http://kmddc.kiev.newmedicine.com.ua/#/guide

Графік роботи Київського міського дитячого діагностичного центру

Понеділок – П`ятниця

8.00-20.00

Субота

9.00-15.00

Неділя вихідний

Реєстратура: 220-19-57

Call-center: (063) 154-84-41, (050) 083-17-78, (098) 468-08-26

http://kmddc.kiev.ua

 

 

 

Просмотров (сегодня/всего) 3/2167
273
243
версия для печати Вернуться к списку новостей
Комментарии
Ирина | 22.12.2016, 11:41

Отличная новость! Осталось только оформить карточку киевлянина, с чем сейчас большие проблемы http://kiev.vgorode.ua/news/tag/3554-kartochka-kyevlianyna 

Погода, Новости, загрузка...
Карта сайта
Новости
медицина в Украине и в мире
Медицинские статьи
серьезные исследования и просто интересные факты
Блоги
медицина с точки зрения врача и пациента
Online-консультация
задайте вопрос доктору
Мед консилиум
Если у вас сложный случай - узнайте мнение нескольких врачей
Медицинские организации
аптеки, клиники, лаборатории анализов, санатории и пансионаты, медицинское страхование
Форум
обо всем, что касается здоровья и здравоохранения
Работа
вакансии для врачей и тех, чья профессия связана с медициной.
Справочник
анатомия, медицинские термины, лекарства и болезни.
Здоровье – вопрос, актуальный для всех. На медицинском информационном портале medinfo.ua вы сможете найти информацию про болезни, лекарства, аптеки, клиники, медицинские лаборатории анализов, больницы, санатории и пансионаты, а так же медицинское страхование.

Хотите проверить, правильно ли назначено вам лечение? Не можете «расшифровать» свои анализы? Нужно уточнить медицинский термин? Хотите выбрать санаторий или пансионат? Узнать в какие аптеки поступили нужные вам лекарства? Вы врач и хотите рассказать о сложном случае или предложить свои консультации? Со всем этим и многим другим вам поможет медицинский информационный портал medinfo.ua. Полезная информация для доктора, для пациента и просто для того, кому не безразлично собственное здоровье.

Реклама
Untitled-5
Новости партнеров
Погода, Новости, загрузка...
Вакансии и Резюме
нет вакансий
нет резюме
Тестирование
Загрузка...

Медицинский информационный портал


Регистрация
1.1947